info@italisgeotour.com
+371 29 470 749

Atsauksmes

berkolti-kreta-ats kreta-ats

Atsauksmes rakstiski

A14
A13
A12
A10
A9
A8
A7
A6
A5
A4-2
A4
A3
A2
A1

Atsauksmes mājas lapā

Lolita Krūmiņa

17/09/2019

Paldies Inese un Tāli par brīnišķīgo ceļojumu uz Islandi, šo skaisto, skarbo un mazliet nereālo zemi. Izcili organizēts, izzinošs un piepildīts bija šis ceļojums kopā ar Jums. Guvām tik daudz iespaidus, kā pat sapņos nebija rādījies, plus vēl tik pozitīva atmosfēra un patīkami ceļojuma biedri. Super!

Anda Dreimane

11/09/2019

Milzīgs Paldies mūsu lieliskajiem “vadātājiem” Inesei un Tālim par ilgi lolotā sapņa piepildījumu – brīnišķīgajiem Islandes iespaidiem. Tie nemitīgi tur mūs savā varā un jau likuši ieteikt draugiem izbaudīt Islandi kopā ar Jums. Esam uzkrājuši lielu enerģijas devu un prieku darboties, kā arī domāt pat nākamajiem neaizmirstamiem “varoņdarbiem” Italis “mērcē!

Ruta Rence

08/09/2019

Šogad jūlijā man bija tā laime un prieks aizceļot uz Azerbaidžānu brīnišķīgā kompānijā ar lielisku grupas vadītāju Santu. Paldies ITALIS GEOTOUR par ceļojuma organizāciju! Viss bija lieliski – viesnīcas, pusdienas (ar spec/pasūtījumu man kā lopu neēdājai!), pārbraucieni! Ceļojumā iepazinām Azerbaidžānu maksimāli daudz, cik nu atvēlētajās dienās var – no ugunszemes līdz Kaukāza kalnu augstkalnu ciemam un Kaspijas jūrai! Pārsteigumi (pozitīvie tikai!) bija katru dienu! Paldies lieliskajai gidei Guļnarai (Gulia Gasanova) un šoferītim Mehmanam! Azerbaidžānu – Baku, Gobustanu, Šeki un citas neaizmirstamas vietas IR jāredz, jāizjūt! Un to lieliski var kopā ar ITALIS GEOTOUR! Paldies jums!

Ilze Abramoviča

05/08/2019

Paldies ceļojumu kompānijai Italis Geotour par ļoti labi noorganizēto braucienu uz Azerbaidžānu no 24.07-01.08., kur pavadīju neatkārtojamus mirkļus kopā ar jaukiem cilvēkiem, iepazistot karsto ugunszemi. Baku – Kaspijas jūras krastā ir izcila metropole,kas piesaista daudz tūristus un ir ļoti krāšņa vakara ugunīs. Iesaku doties uz turieni uz izbaudīt azerbaidžāņu viesmīlību, gardos ēdienus un kalnu vilinājumu. Skaistais Kaukāzs sagaida ar samtaini zaļo paklāju valsts ziemeļu daļā un tuksnešainie kalni dienvidos. Paldies jaukajai gidei Guļnarai, kas tiešām savu darbu veic no sirds un ir īstajā vietā, kā arī Santai par grupas vadīšanu. Veiksmīgu nākošo tūrisma sezonu!

Ilona Jansone

04/08/2019

Sagatavojos rakstīt atsauksmi par ceļojumu uz RIETUMRUZIJU 23.07.-01.08.2019. Atvēru ITALIS GEOTOUR mājas lapu, palasīju ceļotāju ierakstus un apmulsu: ko vēl nepateiktu lai uzrakstu, kā vēl labāk lai pasaku……. Varu tikai piekrist katram labajam vārdam, katrai pateicībai, kas veltīta Inesei un Tālim. Man tas bija kārtējais brauciens ar ITALIS, kārtējā reize ar smalki saplānotu un noorganizētu ekskursiju, ar patiešām jaukiem cilvēkiem. Saņēmu to ko vēlējos – atpūtu, rūpes, jaunus iespaidus. Paldies, paldies, paldies! Piebiedrojieties ITALIS GEOTOUR, nenožēlosiet!

ĒRIKA BAUNE

02/08/2019

Ja gribi visu patiesi un paīstam, tad ceļojumi ar ITALIS GEOTOUR -ar Inesi un Tāli ir domāti Tev! PALDIES, Inese par jauko, sirsnīgo un visvisviss…. ceļojumu pa RIETUMGRUZIJU. Kopā ar Tevi un ceļotāju grupu, vari būt patiess, – no sirds smieties, un , ja vajag, no sirds raudāt! Paldies par neaizmirstamajām izjūtām, par mērķtiecīgi izvēlētajiem maršrutiem! Paldies par Tavu, Inese, apbrīnojamo spēju un izjūtu mainīt, kaut ko ceļojuma plānojumā,ar 1000% trāpījumu mērķī un ceļotāju sirdīs! Laikam tikai jūs spējat sagādāt tādu sajūtu visā ceļojuma laikā: ka no pirmās līdz pēdējai ceļojuma dienai jūtos kā vietējā,- kā izemiete! Vēlreiz -PALDIES!

Sandra Stankeviča

01/08/2019

Esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos ceļot uz Baltkrieviju.Biju dzirdējusi ,k a tur esot skaisti, bet tādu sakoptību vēl nekur nebiju redzējusi.Mums bija izcils gids. Ļoti labi, ka viņš bija kopā ar mums visas dienas.Brauciens bija ļoti labi izplānots.4 dienas ir labs variants.Man patika izvēlētie apskates objekti.Īpašs paldies par kopīgo ēdienreižu ieplānošanu, tas ļoti ietaupīja laiku .Paldies Tālim un viņa komandai!

Cēsu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde

29/07/2019

Paldies par brīnišķīgo, izjūtām un garšām piesātināto dienu Kurzemes Šveicē! Braucam ar Jums jau ceturto gadu, un, kā vienmēr, pārliecināmies, ka brauciens ar Tāli ir jautrs, izzinošs, pozitīvām emocijām piepildīts. Lielisks sākums atvaļinājumam! Paldies! Tā turpināt!

Jolanta B.

16/07/2019

Samtaini kalni, saule, vīns, draudzīgi, atvērti un vienkārši savā dāsnumā, lepni par savu valsti un tradīcijām cilvēki. Komplektā vēl zinoša, gādīga un smaidīga grupas vadītāja saskaņotā tandēmā ar izdarīgu šoferīti- un pirmais randiņš ar Gruziju izdevies lieliski👍Paldies🌞😊 Iesaku braukt, sagaršot, sasmaržot un izbaudīt🍷🍇🌞

Rita Saleniece

15/07/2019

Lielisks ceļojums uz mūsdienu Baltkrieviju, Minsku (tur kādreiz būts tikai padomju laikā)!Interesanta programma, lieliska, pārdomāta organizācija, draudzīga atmosfēra, humors un labvēlīgs noskaņojums, ko uzturēja mūsu vadītājs un grupas dvēsele – Tālis. Viņa gādība, rūpes par katru un mierīgums apbrīnojami! Paldies!Super! Esam sajūsmā!