info@italisgeotour.com
+371 29 470 749

Atsauksmes

berkolti-kreta-ats kreta-ats

Atsauksmes rakstiski

A14
A13
A12
A10
A9
A8
A7
A6
A5
A4-2
A4
A3
A2
A1

Atsauksmes mājas lapā

Iveta

14/08/2022

Sapņi piepildās! Un tos palīdz piepildīt lieliskie Italis Geotour cilvēki!

Paldies par brīnišķīgo ceļojumu uz Tušetiju Gruzijā!

Paldies Santai! Tā visu saplānot, noorganizēt , saliedēt un novadīt ceļojumu var cilvēks kas patiesi mīl savu darbu, Gruziju un mūs!!!

Paldies Tāli! Esam sajūsmā! Iveta un Ivars

Baiba Karlsberga – Priekuļu frakcija

13/08/2022

Bijām pirmie – grūti pieejamā reģiona Gruzijā – Tušetijas baudītāji ar Italis Geotur svētību. Līdz ar to – daudz nezināmā un biedējošā, jo “pasaules tīmeklis” vēstīja, ka šis ceļš skaitās pasaules bīstamo desmitniekā, saukts par “nāves ceļu” un vēl un vēl…
Secinājumi: Tušetija ir dzīva. Un tai ir sava daļa gar mums visiem, kas nākam tai tuvu klāt, kas nākam tajā iekšā. Tušetija spēj būt tik dažāda, ka reizēm tas pat mulsina. Bet viss, ko šeit iespējams redzēt, dzirdēt, sajust, sagaršot un sasmaržot, padara šo paradīzes stūrīti neatkārtojamu un ļoti skaistu.
Tušetija – vieta, kur sevi pazaudēt, lai pēc tam atrastu. Pamazām atrastu, pa drusciņai, pa gabaliņam vien savāktu atkal kopā un kļūtu par vienu veselu.
Par Tušetijā bijušo, par Gruzijas skarto. Eh, tikko atgriežoties, pavilka uz sentimentu, BET paldies Tālim, Inesei, Santai par iespēju pabūt TUR, aiz mākoņiem un burvīgajiem gruzīnu šoferīšiem – par drošību, rūpēm un piekļūšanu tuvāk vietējo dvēselēm 🙂
P.s. mājās atgriežoties, uzliku filmu “Mimino”…

Gatis un Vita

30/07/2022

Pagājis pavisam neliels laika periods kopš ceļojuma pa Kahetiju.
Tik daudz skaistu atmiņu par brīnišķīgi saplānotu un noorganizētu nedēļu! Skaistā Gruzijas daba, kontrastu pilnie skati, viesnīcu labā dislokācija un daudzās vīna darītavas (kurās vīnu malkoja pat tie, kuri Latvijā nedzer neko alkoholisku).
Paldies mierīgajam un iejūtīgajam šoferītim Lašam un daudz zinošajai un rūpīgajai Santai! Paldies par muzikālo baudījumu un jautrajiem tostiem!
Gaumar – Džos!

Vēsma Baķe

26/07/2022

Gruzija- skaistums visapkārt un tas nekad netiks aizmirsts! Paldies ITALIS GEOTOUR saimniekiem par atbalstu, lai varētu baudīt šo brīnišķīgo zemi!
Paldies mūsu gidei Santai par brīnišķīgajām spējām saliedēt un vadīt grupu, atbildēt uz neskaitāmiem jautājumiem un radīt pozitīvismu, mieru un drošības sajūtu jebkurā situācijā! Ekskursijas programma perfekti saplānota un pārdomāta. Ekskursijas piepildītas ar informāciju, humora devu un neatkārtojamu baudījumu!
Neatkārtojama, fantastiska dzimšanas diena Gruzijā!
Kolosāli cilvēki Gruzijā (nu īpaši jau mūsu šoferītis Laša), brīnišķīgi grupas biedri, fantastiska grupas vadītāja Santa un perfekta firma ITALIS GEOTOUR!!!
Paldies un iesaku ceļot ar ITALIS GEOTOUR!!!

Ērika Lanka

25/07/2022

Ceļojums izdodas tad, kad sakrīt 3 lietas: ir laba programma, ir profesionāls grupas vadītājs un Tu pats esi ļoti motivēts un ar atvērtu prātu. Braucienā KALNI un VĪNS GRUZIJĀ man laimīgi sakrita viss, programma sastādīta ļoti labi, ievērotas visu intereses, laika visam pietika, vienīgi pārsēšanās (nevis tiešais reiss) bija apgrūtinoša, Santa mūsu grupu vadīja vienkārši fantastiski, un mēs guvām ļoti daudz jauku iespaidu, un likumsakarīgi, ka daudzi drīz brauks atkal kopā ar Santu vai Jums! Paldies! Veiksmi!

Jānis

05/07/2022

Ar Italis Geotour izbaudījām fantastisku ceļojumu pa Ziemeļpoliju. Gdaņska, Mikolaiki, Sopota. Kā arī Vilku midzenis un arī Eiropas lielāka pils Malborka.

Tālis un Santa mūs visus pieskatīja un apčubināja. Mēs noteikti nākošo braucienu plānosim ar Italis Geotour. Paldies Jums Tāli un Santa.

Jānis un Kristīne

08/07/2022

Paldies Tālim un Santai par mūsu pieskatīšanu, ganīšanu, uzpasēšanu, izglītošanu un izklaidēšanu.
Laiks ko pavadījām Ziemeļpolijā bija pasakains. Grupa kas braucām, fantastiskākie cilvēki uz pasaules.
PALDIES JUMS UN JŪSU tūrfirmai par šo gaisotni. Brauksim noteikti vēl kopā ar Jums uz kādu citu galamērķi. Kā teiktu Tālis:\’\’ESMU SAJŪSMĀ!\’\’

Deju kolektīvs “Nākotne”

02/07/2022

Ceļotprieks, dzīvesprieks, dejotprieks…priecājamies par visu, ko dod dzīve un iespējas, novērtējam to un lielu, lielu paldies sakām Tālim un visiem ItalisGeotour rūķīšiem, kuri veido šos jaukos ceļojumus. “Esam sajūsmā”!!! Paldies par gūtajiem iespaidiem brīnišķīgajās Polijas pilsētās – Gdaņskā un Sopotā, piedzīvojumu, braucot ar skaisto kuģi, Šimbarkā iepazīstot poļu tautas tradīcijas un neparastās lietas, Gerložā apskatot vēstures liecības – Hitlera bunkurus, apmeklējot vareno Malborkas pili, u.c. Paldies par īpaši sarūpētām izklaidēm – humora raidījumiem autobusā ceļa īsināšanai un dzīvespriekam, sadzīviskām rūpēm par katru no ceļotājiem. Lai vienmēr ar Jums kopā ir tikai cīši lobi cylvāki!!!

Dzintra Šterna

19/06/2022

Pandēmija izjauca sadarbību- ceļošanu ar jūsu firmu! Bet nekas nav mūžīgs- arī pandēmija…Tad nu šogad jūnijā radās pasakaina iespēja ceļot uz Sardīniju! Paskaina vieta uz zemes! Un viss tik labi saorganizēts! Izbaudījām visu, ko vien šī sala var piedāvāt- jūra, peldes, sieri, pieskārieni vēsturei- stāsti par to….interesantas un dažādas nakšņošanas vietas, vietējo ēdienu baudīšana, garais serpantīna ceļš…Milzonīgs paldies Inesei par perfekto organizāciju- viss noritēja bez aizķeršanās! Laipnība, atsaucība, tolerance- augstā līmenī! Par Italis Geotour agrāk biju dzirdējusi tikai labas atsauksmes- biju ieinteresēta iepazīties tuvāk- un tagad arī es varu ieteikt šo firmu jebkuram ceļotgribētājam! Pie pirmās iespējas ceļošu ar šo firmu- un to iesaku darīt arī citiem!

Marija Krìgere

10/05/2022

Izraèla svèto zeme.Esmu laimìga un pateicìga Tàlim ar Inesi,kas piedàvàja braucienu .Esmu sajùsmà par Santu,kuru lidostà satiku pirmo.Ne velti saka,ka dzìve saved cilvèkus kopà,tad kad pienàk īstais laiks.Tad ceļojums uz Svèto zemi to bij sagatavojis.Komanda mums bij ļoti laba,ceļojums interesants,ko vèl var vēlēties! ITALIS GEOTUR es ar jums arī turpmàk braukšu un iesaku jùs arì saviem klientiem. Santai sevišķa pateicība! Ar cieņu M.K.