info@italisgeotour.com
+371 29 470 749

Atsauksmes

berkolti-kreta-ats kreta-ats

Atsauksmes rakstiski

A14
A13
A12
A10
A9
A8
A7
A6
A5
A4-2
A4
A3
A2
A1

Atsauksmes mājas lapā

Imants Mālnieks

10/02/2020

 

Paldies Tālim par mūsu pieskatīšanu, ganīšanu, uzpasēšanu, izglītošanu un izklaidēšanu…. un palīdzību man nokļūt pie visiem….
…šis Somijas brauciens kā skaista ēdienreize – pirmajā dienā Helsinki un bibliotēka kā “starterītis” ar zupiņu, otrajā dienā īsts pamatēdiens ar izglītības iestāžu apmeklējumu un trešā diena ar Zinātnes centru un “Fāzerītis” kā īsts desertiņš….

Dzintra Šterna

20/12/2019

Šogad ar jūsu firmas starpniecību braucu uz Baltkrievijas sanatoriju Priozjornij. Lieliski! Tad 7. decembrī biju uz tikšanos ”CeļoTāļu” klubā- un sajutos kā ienākusi lielā, mājīgā ģimenē! Visi tādi cīši lobi cylvāki! Noteikti izmantošu kādu brauciena piedāvājumu arī 2020. gadā! Lai jums veicas ar ceļojuma maršrutiem un ceļotājiem!

Veronika Dundure

06/12/2019

Paldies par prasmīgi organizēto atpūtas un veselības uzlabošanas tūri sanatorijā “Priozernij”. Tiešām tā ir ideāla vieta patīkamai atpūtai un efektīvam ārstēšanās kursam. Laipns un iejūtīgs sanatorijas personāls, sirsnība un uzmanība procedūrās, brīvā laika ( cik nu tā bija) izmantošanas dažādība liks izmantot ”šīs sanatorijas pakalpojumus arī nākošgad. Paldies!!!

Ilze Bērziņa

05/12/2019

Gribu pateikt lielu paldies par jauko ceļojumu uz Uzbekistānu š.g. septembrī. Ceļojuma maršruti bija ļoti pārdomāti. Ieguvu ļoti plašu informāciju par valsti, tās vēsturi un šodienu. Mūsu gide bija ļoti erudīta un interesanta, vienmēr atbildēja uz visiem jautājumiem. Apceļojām senās pilsētas Hivu, Buhāru un Samarhandu. Uzzināju daudz jauna par pasakaino Austrumu arhitektūru, mākslu, reliģiju un cilvēku sadzīvi. Neaizmirstams bija brauciens ar autobusu pa tuksnesi! Amatnieku darbnīcās redzēju, kā top Austrumu paklāji, keramika un zīds. Visas pilsētās redzēju skaistos tirgus, kas bagāti ar augļiem, dārzeņiem,garšvielām. Ļoti zaļa un skaista bija Fergānas ieleja. Tur apmeklējām zīda fabriku, redzējām tā aušanu. Labi,ka visu brauciena laiku mums bija organizētas pusdienas, nebija nekas jāmeklē. Tās ēdam gan restorānos, gan pie ģimenēm, varējam pilnībā izbaudīt Austrumu virtuvi.

Velta Drule

04/12/2019

Sanatorijā “Priozernij” biju pirmo reizi, tā mani patīkami pārsteidza ar savu šarmu. Es teiktu – sanatorija ar mājas dvēseli. Dienas bija piepildītas gan ar vērtīgām atveseļošanās procedūrām, gan iespējām iesaistīties dažādās hobiju nodarbēs: galda tenisa, šaha, dziedāšanas, večerinku danču mācīšanās; spēlēt boulingu, biljardu utt. Mājīgā atmosfēra sanatorijā, skaisti veidotā sanatorijas apkārtne un pati ģeogrāfiskā vieta pie Naročas ezera priežu meža ielokā aicina tur atgriezties vēl. Parunājot ar cilvēkiem, uzzināju, ka viņi brauc jau daudzus gadus, pat divreiz gadā uz šo sanatoriju. Tas liecina, ka “Priozernij” ir augsta pakalpojumu kvalitāte, jauka personāla attieksme un labas atpūtas iespējas.

Ineta

03/12/2019

Paldies par sagādāto iespēju pavadīt drūmo un drēgno novembra nogali saulainajā Tenerifē! Paldies Inesei, ka mūs pavadīja un pieskatīja:) Sapņoju par jaunu ceļojumu kopā ar ITALIS GEOTUR!

Aija Tukiša

26/11/2019

Sveiki, ceļotāji! Šodien paiet tieši viens mēnesis, kopš mūsu nelielā grupa atgriezās no brauciena pa Gruziju. To,ko šajā ceļojumā piedzīvojām, vislabāk novērtē laiks. Redzētais, izjustais, pārdzīvotais ir nenovērtējams, jo vēl joprojām dzīvo manī un tura savā varā – tik saulainas un pilnskanīgas bija tās 7 dienas gruzīnu zemē, ka manas Latvijas novembra dienas, miglainās un drēgnās, šogad ir izgaismotas pilnībā. Visu lielākais un sirsnīgākais paldies Santai – tiešām talantīgi, prasmīgi, sirsnīgi un zinoši vadīja mūs. Un tik kolosāli grupas biedri! Un arī tas pie ceļojuma burvības piederas. Lai Dievs ir ar gruzīnu tautu un sākušies nemieri neposta to, bet ved uz visu labu!

Dace, Centis, Ieva, Jānis

14/11/2019

Oktobra beigās kopā ar Lidiju devāmies iepazīt un baudīt Ukrainu – Ļvovu un Karpatus. Skaisti! Pozitīvi pārsteidza. Ļvova-pilsēta, kurā ienirt un nepiekust no burzmas, bet baudīt smaidīgus cilvēkus, baletu, kafejnīcas, ielas un ieliņas, to daudzos muzikantus, brīnīties par speķa izstrādājumiem, piemēram, speķa pigām un speķi šokolādē😂, uzzināt daudz par vēsturi, arī pašreizējo politisko situāciju, kas daudziem ukraiņiem radikāli mainījusi dzīvi – gan vienojusi, gan šķēlusi- un stimulējusi patriotismu. Katru dienu redzējām kāzas, arī darbdienās. Daudz skaistu iespaidu, daudz pārdomu. Vienojošs secinājums- katrs grib labi dzīvot savā dzimtenē, saukt to par savu, mīlēt, runāt savā valodā… Paldies ITALIS GEOTOUR par šo iespēju! Ļvova ir skaista, viesmīlīga, iesakām!

Vitálijs Rassa

03/11/2019

Izsaku pateicība par jauko ekskursiju vīna, brīnišķīgas dabas zemē – Gruzijā. Nesteidzīgs ekskursiju ritms, daudzveidīgu vēstures un dabas objektu apskate, jaukas gruzīnu pusdienas un vel noslēguma vakariņas ar dejotājiem. Liels paldies “Tamadai” Santai par labo atmosfēru grupā.

Dace

31/10/2019

Kalispera, Italisgeotur!!!! Paldies par burvīgo nedēļu Krētā, kurā Tālis bija noorganizējis pasakainu laiku un siltu jūru nedēļas garumā. Patika pasākumu organizācija un rēķināšanās, ka braucam taču atpūsties! Nebija trakoti agru rītu, vai ļoti vēlu vakaru. Patika, ka pirmā diena bija laipni atvēlēta, lai ceļotāji atgūtos pēc negulētās nakts un lidojuma. Ļoti delikāti tika ievērots, ka daļa grupas bija ļaudis jau brieduma gados, tādēļ nebija nekādu “pārskrējienu” no objekta uz objektu. Bija gan kafijas pauzes, gan peldēšanās un sauļošanās starp ekskursijām. Viesnīca atbilstoši mūsdienu prasībām un arī samērīga ar visa ceļojuma cenu. Laikā un vietā bija arī visi Tāļa dotie padomi, novērojumi – gan par “paldies” pateikšanu autobusa šoferim; numuriņu apteksnēm; gan citas sadzīviskas grieķu gudrības. Paldies par mums veltīto laiku un enerģiju. Paldies Inesei par nakts modrību, lai mūs, cēsiniekus, nogādātu lidostā laikā. Ceļosim atkal. Gaidām jaunus izaicinājumus! Tālim un viņa firmai vēlam – lai veiksme vienmēr elpo pakausī! Dace, Agita, Saiva.