info@italisgeotour.com
+371 29 470 749

Par Mums

Esam ģimenes uzņēmums – ITALIS GEOTOUR, pēc dzīves aicinājuma – ceļotāji un ceļos līdzi saucēji Inese un Tālis, kopā ITALIS, pēc izglītības ģeogrāfi, tāpēc, dibinot tūrisma aģentūru, radās GEOTOUR.

Ar 2016. gadu mūsu komandai pievienojās ceļojumu konsultante Lidija Putniņa – eksperte ceļojumu organizēšanas jomā, kopā ceļojam jau kopš 1996.gada.

Mūsu ceļojumu pieredze sākās 1995.gadā ar skolotāju tālākizglītības projektu “Eiropa”. Darbojoties projekta ietvaros, esam aizveduši skolotāju grupas uz gandrīz visām Eiropas valstīm, ir iegūta milzu pieredze grupu organizēšanā un vadīšanā, tāpēc sekmīgi un ar pārliecību 2014. gadā startējām kā tūrisma aģentūra. Saviem klientiem atlasām labākos tūroperatoru piedāvājumus. Augstu vērtējam katra tūrista labsajūtu un darām visu veiksmīgai ekskursiju norisei.

 

MŪSU VĒRTĪBAS:

  • godīga, labestīga attieksme, cieņa;
  • zināšanas, pieredze, entuziasms;
  • patiesas rūpes par katru ceļotāju;
  • humors, vēlēšanās sagādāt prieku un pozitīvas emocijas.

Neesam ne senākā, ne lielākā tūrisma aģentūra Latvijā, bet noteikti esam ģimeniskākā un draudzīgākā!
Ar draudzīgumu sākas mūsu komunikācija ar Jums un ar draudzīgumu mēs vēlamies atšķirties no citiem! Mūsu mērķis – lai pēc katra brauciena kļūst vairāk draugu!

Pamatojoties uz šo, droši vari izvēlēties sev ceļojumu lieliskai atpūtai vai darījuma braucienu mūsu mājas lapā vai piesakoties personiski.

 

Tūrisma aģenta SPECIĀLĀ ATĻAUJA (Licence)  Nr. T-2019-236


Speciālā atļauja (licence) izsniegta tūrisma aģenta pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā no 2019.gada 28.augusta, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2019.gada 28.augusta lēmumu Nr. T-2019-238, ar grozījumiem, kas veikti, pamatojotes uz 2022. gada 19.septembra lēmumu Nr. T-2022-67